top of page

Hakkımızda

İhtiyacının Farkında Olan 1 Milyon İnsan İçin...

myPsikolog Kliniği; uluslararası hizmet veren, bünyesinde 13 myPsikolog barındıran ve 1 milyon insanın hayat kalitesini artırma yolunda ilerleyen 5 yılı aşkın süredir hizmet veren uluslararası mega bir kliniktir. Klinik, tecrübeli psikologları kendi bünyesinde resmi olarak çalıştırır ve bu psikologların harici olarak başka bir yerde danışan kabulü yapmaları yasaktır. myPsikolog Kliniği bir online terapi platformu veya aracı bir kuruluş değildir. Danışanlarına en iyisini sunmaya kendisini adamış, sürecin her noktasında aktif olarak çalışan bir kliniktir. myPsikolog terapiyi bir amaç olarak değil, araç olarak görür. Çünkü bilir ki insanlar terapi almış olmak için terapi almaz, sonuç almak için terapi alırlar. 

Vizyonumuz

1 milyon insanın hayat kalitesini artırıp daha yaşanabilir bir dünya inşa etmek. Güçlü bir toplumun, "psikolojik olarak güçlü bireylerden" oluşacağını biliyoruz ve bunu başarabilecek myPsikolog gücüne sahibiz.

Misyonumuz

Çalışmaya başlamadan önce bizden destek almak isteyen kişiyi tanıyor ve terapiye uygun olduğu takdirde; onu, ona en iyi şekilde fayda sağlayacak "ona özel" psikoloğa yönlendiriyoruz. Böylece bizimle çalışmak isteyen kişi herhangi bir psikologdan değil, myPsikoloğundan destek alıyor. Bu sayede bizimle birlikte çalışan insanlar üst düzey başarı ve daha hızlı sonuçlar elde ediyor.

Konumumuz

bottom of page