top of page

myPsikolog Olmak İçin

Hiç, bir myPsikolog'la karşılaştın mı? Onlar olağanüstü insanlar. İnanılmaz bir bilgi birikimine sahipler ve daha da önemlisi bu bilgi birikimlerini danışanlarına aktarabiliyorlar.

Yani Önemli Olan Salt Bilgi Birikimi Değil, Danışanla Alınan Sonuç

Danışanları sonuç almadıktan sonra alınan onlarca eğitim bir işe yaramıyor.

Yüz binlerce lirası olan herkes eğitim alabiliyor ama herkes bunu danışanlarına aktaramıyor.

İşte myPsikolog'ları benzersiz kılan da bu!

Bu Yüzden 8 Aşamalı Mülakat Süreci

myPsikolog'lar bizim birer parçamızdır ve dışarıdan danışan kabulü yapmazlar. 8 aşamalı bir mülakat sürecinin sonucunda kurumun iş ortağı olurlar. Bu mülakat sürecinde psikoloji lisansı ve ekol eğitimlerine bakarız. Tüm belgeler gerekli kurumlardan doğrulandıktan sonra, asıl önemli olana bakarız.

Hangi Vakalar Da Çalışmış Ve Aldığı Sonuçlar

Geçmişte çalışılan vakalar ve alınan sonuçlar çok önemlidir. Eğer kişi travma çalışıyorsa; hangi travma türlerinde, hangi ekolleri kullanarak, hangi sonuçları ne ölçü de almış? En başarılı olduğu kısım hangisiymiş? Vakalarında neyi farklı yaptığında sonuçlar nasıl değişmiş? İnsan Kaynakları ekibimiz ile birlikte Kurucu Ortağımız Psikolog Merve Yıldırım'ın da bizzat katılımıyla, detaylı bir mülakat gerçekleştirilir. Bu mülakat sonucunda eğer myPsikolog adayı başarı gösterirse daha detaylı testlere tabi tutarız.

Farklı Kriterler Farklı Perspektifler

Bu süreçte; myPsikolog adayının psikologluk yetilerini farklı testlere tabi tutarak tespit ederiz. Bu testlerde onlarca kritere uygunluk tespit edilir.

En İyisi Olmak Zorundayız

Bunları yapmamızdaki amaç insanları denemiş olmak gibi basit bir amaç değildir. Bunları yapmamızdaki amaç; bize güvenen danışanlarımıza en iyi hizmeti sunma zorunluluğumuzdur. Danışanlarımız bizim onların iyiliğini düşündüğümüzü bilirler. Bu güveni korumaya devam etmemiz için işe kabul sürecini çok hassas sürdürürüz.

bottom of page